بلکا, اجرای بلکا

 

و یژگی های انحصاری پوشش های داخلی آسابلکا؛


1. عا یق حرارت و برودت

خاصیت عا یق بودن الیاف سالها ست که پذیرفته شده است و بیشتر خاصیت عایق بودن مجموع الیاف ( از نظر حرارت ) به این علت است که همواره هوا در داخل فضاهای موجود در داخل آن ساکن می گردد دیوار پوشیده از پوشش های آسابلکا از اتلاف انرژی ، حرارتی ساختمان درفصل سرما می کاهد .

2. کاهش محسوس رفلکس

صدا؛ آلودگی های صوتی، یکی از آلو د گی های محیط زیستی است که برای انسان نیز مضر می باشد، مخصوصأ صداهای مداوم که ناشی ازبازگشت امواجصوت پس از برخورد با سطوح به وجود می آید اما این محصول به عنوان پوششی با تخلخلهای فراوان و غیر همگون که به ضخامت mm 4-2 روی دیوارها اجرا می شود که حدود 50 درصد رفلکس صدا را کاهش می دهد و به طوریکه کاملأ محسوس صوت را تقلیل می دهد.

3. عدم نیاز به زیر سازی و سرغت اجرای بالا و صرفه اقتصادی عدم نیاز به زیر سازی جدی و اجرا شدن این محصول بر روی کلیه سطوح اعم از گچ ، خاک سیمان سفید و سیاه ، رنگ ، باعث سرعت عمل این کار و در ضمن کاهش جدی هزینه می گردد بطورمثال روند كلی ساخت در ساختمان های بیشتر نقاط ایران بدین صورت است که ابتدا بعد از آجر چینی ، گچ و خاک ساختمان انجام می شود كه این مرحله در بعضی از مناطق مر طوب کشور به جای گچ و خاک سیمان سفید جایگزین می شود سپس روی گچ و خاک یا سیمان ، گچ سفید می زنند رنگ آمیزی می کنند .با محصولات شرکت پوشش آسابلکا مرحله سفید کاری کاملأ حذف می شود ، درمرحله گچ و خاک و سیمان بلافاصله آسابلکا که جایگزین رنگ ساختمانی است اجرا می شود، بدین ترتیب علاوه بر سرعت اجرای کار ، راحتی و همچنین صرفه اقتصادی را به همراه می آورد . در مواردی که فضای داخلی به منظور استفاده برای آشپزخانه یا آزمایشگاه از کاشی پوشیده شده باشد و بعد ازمدتی مصرف کننده تمایل داشته باشد ، به عنوان اتاق دیگری از آن استفاده نماید این محصول به راحتی بر روی کاشی اجرا می شود و نیاز به بر داشتن کاشی نمی باشد.

4. دوستدار محیط زیست

با توجه به اینکه در محصولات آسابلکا , از مواد نفتی و مواد فرار در ساختمار آسابلکا , چه در زمان اجرا و چه در زمان تولید استفاده نشده است و کاملأ از مواد سلولزی طبیعی استفاده شده است و هیچ پسابی در این زمینه تولید نمی کند که باعث عدم حساسیت مصرف کنند گان و سلامتی محیط زیست می شود, چرا که مسئله آلودگی های مواد نفتی به صورت تأثیرات دراز مدت یا کو تاه مدت نمایان می شود . آسابلکا بدون استفاده از حتی یک فلز سنگین و یا مواد نفتی تهیه می شود , که از این بابت تأمین کننده سلامت مصرف کنندگان می باشد , یکی از مواد مطرح درجوامع مدرن بشری بازیافت محصولات پس از پایان دوره مصرف می باشد,که از این جهت نیز آسابلکا به راحتیبه چرخه طبیعت باز می گردد .

5. خاصیت قابل شستشو

این خاصیت مربوط به رزین نهایی است که این نوع رزین نیز یکی دیگر ازمحصولات رزینی شرکت پوشش آسابلکا می باشد .نحوه شستشو ؛ با ابرو شامپو ی فرش قابل شستشو می باشد ، پس از شستشو مدتی صبر کنید تا دو باره محصول خشک شود .

6. خاصیت ارتجاعی

این خاصیت باعث می شود ترک دیوارها پوشانده شود و همچنین از ایجاد ترک احتمالی در سقف و د یوارها جلوگیری کند, این موردبه خصوص هنگام باز سازی ساختمان های قدیمی نمود پیدا می کند.

7. عدم جذب گرد و غبار

یکی از عوامل جذب گرد و غبار توسط سطوح , ایجاد بار الکتریکی مخالف بین ذرات معلق در هوا و سطح مورد نظر می باشد .طبق تحقیقات به عمل آمده و آزمایشات متعدد , پوشش های الیافی وسلولزی آسابلکا حداقل ( در حد صفر درجه ) اشکال را از نظر بار الکتریسته ساکن ایجاد می نمایند . با توجه به ساختار محصول پوشش آسابلکا که تشکیل شده از رزینهای سلولزی , الیاف پنبه ای و پگیمنت معدنی , هیچکدام از اجزای نشکیل این محصول دارای الکتریسته ساکن نمی شود و در نتیجه ما شاهد رگه های جذب گرد و غبار در سقفها و بالای شوفاژها نمی باشیم .

8. مقاومت در برابر آتش

بر اساس تحقیقات و استاندارد های بین المللی , محصولات شرکت پوشش آسابلکا , مورد آزمایش قرار گرفت و نهایتأ به عنوان یک مصالح ساختمانی که به سختی قابل اشتعال می باشد , طبقه بندی شده و می توان این پوشش دیوار را به عنوان مصالح ساختمانی که به سختی قابل اشتعال می باشد به کار برد .

9. آساابلکا از نظر بهداشتی مورد بررسی قرار گرفته است ؟

• مواد موجود در محصولات داخلی شرکت آسابلکا ( پوشش سلولزی ) مخلوطی از پنبه سلولز در رشته های الیاف و رزین سلولزی با انواع متنوعی از افزود نیهای تزئینی و آب , بسته به ساختار آسابلکا , به نوع طرح نرم , دانه دار و رشته دار می باشد .

• پوشش دهی محصول؛ هر کیلو قادر است حدود 3 متر را پوشش می دهد .

• طرز ساخت آسابلکا ؛ آماده سازی خمیر ؛ تمامی طرح های روشن ( سفید رنگ ) به یک پوشش زیرین نیاز دارد , برای سایر رنگ ها زمینه های مناسب با آن رنگ مورد نیاز می باشد , باید الزامأ با مواد شرکت آستر شود چرا که محتوای آب بلکا ممکن است مواد قابل حل موجود در زیر سازی را حل کند و مواد در طول مدت خشک شدن به درون آسابلکا نفوذ کند , این امر ممکن است ایجاد طبله و تغییر رنگ در پوشش کند .

• روش آماده سازی خمیر ؛ مواد را درون یک سطل بریزید و به آن آنقدر آب اضافه کنید و به هم بزنیدتا یک خمیر کاملأ سفت ایجاد شود و بعد ازمخلوط کردن حدود 30 دقیقه رها کنید .

• نحوه اجرای محصولات داخلی آسابلکا ( پوشش سلولزی ) آسابلکا روی سطوح رنگ روغنی , رنگ پلاستیک , سیمان سیاه , سیمان سفید , گچ و خاک و ..... اجرا می شود .

• زمان خشک شدن محصول ؛ زمان خشک شدن بسته به نوع کار و رطو بت محیط متفاوت می باشد , برای زیر کار گچ و خاک 24 ساعت خشک می شود و برای بقیه بین24 تا 72 ساعت زمان طول می کشد تا خشک شود .

• نحوه ترمیم پوشش آسابلکا؛ می بایستی محل صدمه د یده را از هر طرف , حداقل به میزان 10 سانتی متر توسط آبپاش خیس نمود و پس از 10 دقیقه از همان مواد و رنگ آسابلکا برمحل صدمه دیده اجرا نمود .

• نحوه اجرای پوشش آسابلکا بر روی سطوح مختلف ؛

1. سطوح گچی ؛ نیاز به هیچ گو نه زیر سازی ندارد و جزء بهترین دسته سطوح جهت اجرای محصول است

2. سطوح گچ و خاک ؛ دور پنجره ها را با شمشه گیری و بعد از انجام این کار به راحتی محصول قابل اجرا است .

3. سطوح سیمانی ؛

أ‌- سیمان زبر ؛ جهت کیفیت بهتر و اجرای خوب , دو بار به صورت آستر و رو یه اجرا می شود و طبعأ هزینه اجرا افزایش می یابدو از لحاظ چسبندگی هیچ گو نه مشکلی ندارد .

ب‌- سطح سیمان نرم ؛ سطوح سیمان نرم که طبق اصول و استاندارد هایمم معمول منطقه ای اجرا شده باشد , هیچ گونه مشکلی جهت اجراء آسابلکا ندارد و بستر بسیار مناسبی هست اجرا , این محصول می باشد .

ج- سطح سیمان نگری ؛ این سطوح در صورتی که از سطح یکسانی بر خوردار باشد , آسابلکا به راحتی بر روی آن اجرا می شود كنتیکس ؛ در صورتی که این سطوحدارای طبله و پوسیدگی نباشدبراحتی آسابلکا بر روی آن اجرا می شود در غیر این صورت می بایستی ترمیم و سپس اجرا شود .

4. رنگ ها

؛ قبل از اجرای محصول می بایستی سطح آن با تترو نیوم رزین و تینر آغشته شود سپس پس از خشک شدن محصول اجرا شود .

5.  چوب

برای این سطوح , قبل از اجرا باید سطح چوب را به تترو نیوم رزین آغشته شود , در این صورت کیفیت مطلو بتری بدست می آید.

6. نئو پال

سطح نئو پال می بایست حداقل 2 بار به تترو نیوم رزین آغشته یا حتمأ از رنگ روغن خوب استفاده و سپس محصول اجرا شود .

7. شیشه

سطح شیشه محدودیتی جهت اجرا ندارد .

8. آهن

؛ به دلیل سرعت بالای زنگ زدگی می بایستی حتمأ توسط رنگ روغن خوب آغشته شود و سپس محصول اجرا شود . تذکر ؛ جهت اینکه محصول زود تر از حد معمول خشک شود می بایستی از پنکه یا فن های صنعتی استفاده کرد ‌ب- نماهای رنگدانه ای آسابلکا ؛ این محصول جهت مصارف نماهای ساختمانی به دلیل مقاوم بودن بالادر برابر نور , رطو بت و ..... مورد استفاده قرار می گیرد .

‌ج- هم اکنون شرکت پوشش آسابلکا چندین محصول نو و جد ید و ارزان با كیفیت بالای د یگر را در مرحله تست نهایی جهت ورود به بازار مصرف د ر دست اقدام دارد که به زودی روانه بازار مصرف خواهد شد .

‌ه- شرکت پوشش آسابلکا با حضور چندین شرکت معتبر داخلی و خارجی , شرایطی برای نمایندگان ایجاد نموده که نمایندگی های شرکت در سراسر ايران به عنوان یک مرکز گسترده پخش و خدمات انواع محصولات ساختمانی باشند . ضمانت و گارانتی ؛ برای اولین بار این شرکت و نمایندگان آن ها خدمات توزیع و نصب محصولات را با ضمانت ارائه می کنند . ‌و- فروشگاه اینترنتی؛ فروشگاه کامل اینترنتی این شرکت با تدو ین رضایت مندی مشتریان و با هدف تأمین کلیه نیازهای ساختمانی عموم از طریق فروشگاه با قیمت مناسب و طبق استانداردهای بین المللی تهیه نماید .

با تشکر شرکت پوشش آسابلکا

روانشناسی و انتخاب رنگ


شما چه رنگی را می پسند ید ؟

قرمز ؛

قرمز پسند ها پر از شوق زندگی , عاشق و مبارز طلب , پر تکا پو و شجاع , اهل معاشرت , شلوغ و پر سر و صدا هستند ظاهرأ نیرو یشان تمام نشد نی نیست, در مجموع و خلاصه اینکه برو نگرا هستند , قرمز باعث افزایش نبض و فشار خون می شود .

سیاه ؛

سیاه رنگی مطلق است که در فراسوی آن , زندگی تمام می شود , سیاه یعنی نه , که نشانه ای از ترک عشق و انصراف از فعالیتهای جمعی است به معنی نیستی , نا امیدی به آینده و سکو تی ابدی است و حس سنگینی را به افراد القا می كند . تأثیر خو بی بر مزاج ندارد و در کودکان هم اثرات منفی دارد . دوستداران رنگ سیاه معمولا خسته و افسرده اند , اگر خسته نباشند , ناراضی اند .اگر ناراضی نباشند , مغرورند. اگر مغرور نباشند ,انکار می کنند. طرفداران سیاه زیاد هم نا امید نشو ند چون از طرفی دیگر سیاه نمادی از آبرومندی و شرافت است .

قهوه ای ؛

آدم های قهوه ای را بدون قسم خوردن می توان باور کرد , یعنی حرفشان سنداست , اما طرفداران این رنگ معمولأ آواره اند .

خاکستری ؛

خاکستری را در کهنسالان و خانه سالمندان باید پیدا کرد , این افراد معمولأ غمگینند و محافظه کار و حتی اگر آهنگی گوش کنند , غمگین است .

آبی ؛

آبیها خلاقند و همیشه فکرهای تازه می کنند , مورد احترام , آرام و دوست داشتنی هستند و احساساتشان را خوب کنترل می کنند , عاشق تنهایی , احساساتی و ملایم اند . نماد ابدیت و عمق و کمال گرایی است از و یژگی های افراد آبی دوست صلح , مهربانی و هماهنگی است , این رنگ سبب کاهش نبض و فشار خون می شود .

سبز ؛

آدمهای سبز مذهبی اند . در انجمن های خیریه یا بیمارستان یافت می شو ند .مضطرب و انعطاف پذیر ند . اگر د نبال شریک می گرد ید سعی کنید سبز باشد. رنگ مقدس است . سبز ها اصلاح گرند و بسیار علاقه به نصیحت کردن دارند ,کوشش و پشتکار عجیبی دارند.

زرد ؛

آدمهای زرد بر خلاف نظر عموم بیمار و رنجور نیستند و منتظر خوشبختیهای بزرگند. آرام و قرار ندارند . توسعه طلب و اهل اختراعند . گاهی حسود و معمولأ بلند پرواز .

بنفش ؛

بنفش دوستها صمیمی و حساسند و ذوق عارفانه دارند . گاهی آنقدر صمیمی می شو ند که قضاوت و تصمیم درست نمی توانند بگیرند .

نارنجی ؛

نارنجی پسند ها اهل مسابقه و سلطه طلبند و سرشار از آرزو های دور و درازند.

ارغوانی ؛

ارغوانی ها پایشان روی زمین است و سر و فکرشان در ابر ها پرواز می کند . عاشق دین و عرفان اند . اندیشمند و عاشق مناظره و اثبات حقایق , اما هنوز معلوم نیست که چرا یک دفعه از این رو به آن رو می شو ند و بنا براین اصلا به فکر پیش بینی آنها نباشید تغییر رنگ محبوب با گذشت زمان امری طبیعی است اما اگر ناگهانی باشد , خطر ناک و بحث بر انگیز و عجیب است .

 

 

 

درباره ما


امروزه با گسترده شدن پهنای باند اطلاعات دیگر جایی برای سعی و خطا و تولید بی کیفیت وجود ندارد و در این میان تنها کسانی می توانند ماندگار باشند که برای جلب نظر مشتری فراتر از انتظار او گام بر می دارند و با نگاهی باز و افق د ید گسترده رو به جلو حرکت می کنند.در این میدان تنها آنان که خردمندانه توانسته اند تکنولوژی روز را در کنار تجربه و اطلاعات به صورت مناسب و صحیح قرار داده و استفاده نمایند ، می توانند به پیشرفت و تعالی برسند و به مقاصد خود دست یابند .شرکت پوشش آسابلکا مفتخر است توانسته است با تکیه بر تجربیات گذشته و توان متخصصان و مهندسین مجرب و متعهد خود و تلفیق آن با تکنولوژی های سخت افزاری و نرم افزاری روز د نیا به عنوان بزرگترین و رسمی ترین گروه کارخانجات تولیدی و صنعتی ( تولید و پخش پوشش های سلولزی و رنگدانه های معدنی و محصولات نو و جد ید د یگر صنعت ساختمان) با حمایت و نظارت:

* وزارت صنایع و معادن ج.ا. ایران

* سازمان حفاظت محیط زیست کشور

* سازمان ثبت شرکت های ج.ا. ایران

* وزارت کار و امور اجتماعی ج.ا. ایران

* وزارت اقتصاد و امور دارایی ج.ا. ایران

* مرکز ایران کد وزارت بازرگانی ج.ا. ایران

دارای محصولات با کد جهانی ISICو دارای برترین الگوی صنعتی در ایران و جهان و دارای مجوز اعطای نما یندگی به داخل و خارج کشور و یکی از بزرگترین کار آفرینان برتر صنعت ساختمان در ایران و دارای گسترده ترین شبکه تولید، توزیع و خدمات و گسترده ترین شبکه نمایندگی در سراسر ایران ، سهم بسزایی از بازارهای هدف را از آن خود نماید و به تبع آن موجبات رضا یتمندی مردم و مصرف کنندگان و نمایندگان خود را فراهم آورد.هم اکنون با گسترش حوزه فعالیت های خود ، در داخل و خارج کشور بخش عمده ای از نیازهای مردم را در صنعت ساختمان فراهم آورده و توانسته است با ارائه محصولاتی با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت زمینه آسایش خاطر مشتریان خود را فراهم آورد.و شرکت پوشش آسابلکا در جهت اشتغال زایی توانسته است زمینه ایجاد اشتغال فراوانی را در داخل و خارج کشور برای جوانان مشتاق کار و فعالیت ایجاد نماید.هشدار؛بد ینوسیله به اطلاع می رساند، برخی از افراد سودجو و فرصت طلب با استفاده از مطالب عکس ها و نام شرکت و مشخصات محصولات شرکت پوشش آسابلکا اقدام به کلاه برداری وفریب برخی از مشتریان گرانقدر نموده اند و موجبات ضرر و زیان آنها را فراهم آورده اند و لذا خواهشمند است دقت کافی را مبذول داشته که تولید و فروش و خدمات نصب محصولات ارائه شده، استحضارأ در اختیار همین شرکت بوده و مشتریان ارجمند قبل از خرید وقبل از انعقاد قرارداد نصب و خدمات دهی در داخل و خارجاز کشور جهت شناسایی نمایندگان قانو نی شرکت ، با دفتر مرکزی به صورت شبانه روزی تماس حاصل فرمائید.

توجه توجه

کلیه محصولات این شرکت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

با تشکر

شرکت پوشش آسابلکا ( دفتر مرکزی)

نقاشی دکوراتیو
در اینجا نمونه ای از نقاشی های دکوراتیو که معمولا در فضای داخلی خانه جهت تکمیل شدن دکوراسیون داخلی استفاده می می شود آورده شده است .
نقاش : فاطمه هاشمی 

hashemi1.jpg
 
درباره ما
به نام او که زیبایی را آفرید

ما در خانه هنر ایران بر آنیم تا بتوانیم منبع جامعی  برای  تمام  علاقه  مندان به هنر نقاشی باشیم و با به نمایش گذاشتن بهترین آثار و مقالات در خانه هنر ایران خواسته بازدید کنندگان را بر آورده کنیم .
در خانه هنرایران به معرفی سبکهای نقاشی و اثار نقاشان بزرگ همراه با تجزیه و تحلیل آثار این هنرمندان خواهیم پرداخت و مهم تر از همه گالری خانه هنر ایران  که شامل آثار نقاشی هنری و دکوراتیو هنری و همچنین آثار نقاشان بزرگ می باشد .

شما در خانه هنر ایران می توانید تابلو نقاشی را متناسب با روحیه و نیاز شخصی و خانوادگی و طبق اصول علمی  فـنـگ شـویی ، مشاوره شخصی و تخصصی با استاد فنگ شویی و مهندس طراح و دکـوراسـیون داخـلی ساختمان در اختیار داشته باشید .
تابلوی انتخابی شما به آسانی در هر نقطه ایران با یک تماس به منزل و هر مکانی که خواسته شماست ارسال خواهد شد.

به غیر از استفاده هر روزه از سایت  از گالری  نقاشی خانه هنر ایران می توانید حضوری و از نزدیک در خود مکان نگارخانه از کل آثار دیدن فرمائید.

ما برای تهیه آثاری متفاوت تر از آنچه تاکنون دیده اید گرد آمده ایم و بر آنیم تا آثاری را با حس و بافتی واقعی به فضای شما ببخشیم .
 
قابل توجه است که آثار عرضه شده ما با هزینه ای مشابه و یا کمی بیشتر از نوع چاپی آن عرضه خواهد شد .
 
بنابراین بهترین آنچه را که می توان برای زیباتر زندگی کردن داشت را در اختیارتان خواهیم گذاشت باشد که تمام خواسته شما بازدید کننده محترم را بر آورده کنیم .... و تابلو ها چشمان زیبای خانه شما هستند .
 
تماس با ما : 7100 470 0919 

به امید او... 

 
سورئالیسم

سورئاليسم

پس از آنکه داداگری (دادائیسم) با وضع بسیار بدی از میان رفت گرداندگان آن در سال 1921 به دور« آندره برتون » که خود نیز زمانی از دادائیست ها بود گرد آمدند و طرح مکتب جدیدی را ریختند.
 
جست وجوی دقیق و علمی واقعیت برترجایگزین فضاحت و عصیان بی رویه شد و مکتب فراواقع*گرایی به طور رسمی در سال 1922 تشکیل شد.

ظهور سوررئالیسم زمانی بود که نظریه های فروید روانشناس اتریشی درباره ضمیر پنهان و رویا و واپس زدگی، افکار جویاگر را به خود مشغول داشته بود. 

sorealism.jpg